Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

 “Про надання відпустки селищному голові”.

У К Р А Ї Н А

ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

 Тридцять друга (позачергова) сесія VIІ скликання

                                                                                                     

Р І Ш Е Н Н Я

                             

від 27 липня 2018 року  983

cмт. Великий Бичків

 

 “Про надання відпустки

селищному голові”.

 

 

Відповідно до ст.21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні”, Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р №  268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” , Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.74,75,76 Кодексу законів про працю України, рішення  27-ї сесії 7 скликання    Великобичківської селищної ради № 818 від 22.12.2017року “  Про   умови оплати праці селищного  голови в  2018 році.”, сесія Великобичківської селищної ради,-

 

в и р і ш и л а :

 

1. Надати  щорічну відпустку  селищному голові  Великобичківської селищної ради Божуку Йосипу Михайловичу з 10 серпня  2018року на 20 календарних  днів за період роботи з листопада 2017року по листопад 2018року.

2.Обов’язки селищного голови на період відпустки покласти  на секретаря Великобичківської селищної ради  Божук Валентину Федорівну.

3.Дозволити секретарю селищної ради Божук Валентині Федорівні  при необхідності відізвати з відпустки селищного голову.

4.Бухгалтерії селищної ради провести нарахування  заробітної плати секретарю селищної ради Божук Валентині Федорівні  відповідно до діючого законодавства України.

 

 

Селищний голова                                                   Й.М.Божук