Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

 «Про затвердження детального плану території» Від 11 грудня 2018 року

У К Р А Ї Н А

ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Тридцять шоста   сесія  VП скликання

І-ше засідання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 11 грудня 2018 року   № 1065                                                                                            

смт Великий Бичків

 

 «Про затвердження детального

плану території»

 

Відповідно до п. 42 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 16 і 19, Закону України «Про регулювання містобудівної документації», на виконання пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 року №290, враховуючи проведені громадські слухання сесія Великобичківської селищної ради, –

в и р і ш и л а :

        1. Затвердити детальний план території на земельну ділянку , цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  за адресою:

           - смт. Великий Бичків  вул. Грушевського, площею 0,0268 га  гр. --- мешканці смт. В.Бичків  вул. ---.

            2. Затвердити детальний план території на земельну ділянку , цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  за адресою:

- смт. Великий Бичків  вул. --- а,  площею 0,0182 га  гр. --- мешканці с. Середнє Водяне  вул. ---.

3. Оприлюднити це рішення на офіційному веб-сайті селищної ради, а також на інформаційному стенді перед адмінбудинком, крім частини, що належить до інформації з обмеженим доступом, відповідно до законодавства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, благоустрою, комунального обслуговування, земельних відносин та екології (голова комісії Волощук П.П.).

 

Селищний голова                                                              Й.М.Божук