Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

“ Про затвердження Програми  «Утримання та  ремонт автомобільних  доріг селища на 2019  рік. ”

УКРАЇНА

        ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИШНА РАДА РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

                                                 Тридцять шоста  сесії   VІI скликання

ІІ- засідання

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я        

 

    від 21 грудня  2018  року №   1078

  смт. Великий Бичків

 

“ Про затвердження Програми

 «Утримання та  ремонт автомобільних

 доріг селища на 2019  рік. ”

Розглянувши Програму «Утримання  та ремонт автомобільних доріг селища на 2019 рік»,  з метою забезпечення задовільних умов руху автотранспорту і безпеки дорожнього руху в селищі, керуючись ст.26 п.22 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, сесія Великобичківської селищної ради,-

в и р і ш и л а :

 

1.Затвердити Програму «Утримання та ремонт автомобільних доріг селища на 2019 рік»  в сумі 190 000.00 грн.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань будівництва, благоустрою, комунального обслуговування, земельних відносин та екології (голова комісії – Волощук П.П.) та заступника селищного голови Бурса О.І.

 

 

 

Селищний голова                                                                        Й.М.Божук

 

 

 

 

                                                                                 

          Затверджено :

Рішенням  36-ї   сесії

сьомого  скликання

ІІ-е засідання

від 21.12.2018 року

№  1078

ПРОГРАМА

«Утримання та ремонт автомобільних доріг селища на 2019 рік.»

1. Загальні положення

Дана Програма розроблена на підставі ст. 91 п.10 «в» Бюджетного кодексу України, Закону України "Про автомобільні дороги", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

2. Мета програми

Сьогодні є незадовільним експлуатаційний стан доріг як місцевого так і державного значення, з причин багаторічного недофінансування на проведення капітальних і поточних ремонтних робіт. Багато доріг уражено ямковістю, а окремі ділянки - є аварійно небезпечними.

Причиною розробки даної Програми стало те, що тротуари та вулиці Карпатських  Січовиків (Борканюка) і Грушевського, які є складовими автомобільної дороги державного значення Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів, а вулиці Промислова і Репегівська є сполученням Рахів – Кобилецька Поляна, - знаходяться у незадовільному стані.

Виконком Великобичківської селищної ради більше 10 років звертався в різні державні інстанції для вирішення проблемної ділянки на дорозі державного   значення – вулиці Карпатських Січовиків (Борканюка), де багато вибоїн, глибина яких сягає від 20 см до 50 см, а під час дощу дорога повністю залита водою. Однак, до сьогодні немає ніякого результату.

По вулиці Промислова та вулиці Репегівська розташована значна частина промислових підприємств селища, АЗС, склади, хлібокомбінат, у зв’язку з чим на дорогу є велике навантаження як легкового так і вантажного транспорту та велосипедистів, в результаті чого розрушилося асфальтно - бетонне покриття вулиць Промислова та Репегівська.  Особливо небезпечним та пошкодженим є асфальто – бетонне покриття на перехресті вулиць Прикордонна – Карпатських Січовиків (Борканюка) – Промислова. Пішохідні переходи знаходяться у край запущеному стані. Потребують поточного ремонту пішохідні тротуари по вул. Карпатських Січовиків (Борканюка) та вул. Грушевського.

Такий стан автомобільних доріг є аварійно – небезпечним в першу чергу для пішоходів, гальмує соціально-економічний розвиток селища, негативно впливає на розвиток цілих галузей, створює соціальну напругу.

 

 

 

 

2.

Зважаючи на незадовільний техніко-експлуатаційний стан більшості автомобільних доріг, основною метою Програми є збереження у 2018 році існуючої мережі автомобільних доріг та забезпечення задовільних умов руху автотранспорту й безпеки дорожнього руху.

3. Цілі Програми

Основними цілями даної Програми є:

  • збереження мережі автомобільних доріг;
  • забезпечення транспортної доступності;
  • швидкості, економічності та комфортності перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом;
  • забезпечення ефективного функціонування і безпеки дорожнього руху.

4. Фінансування Програми

4.1. Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів від перевиконання селищного бюджету, зокрема від акцизного збору, орендної плати за землю від юридичних осіб, та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Проводити інвестування доріг державного та  місцевого значення

із загального фонду місцевого бюджету селищної ради спрямувати кошти на поточний ремонт вулиць селища в сумі  190000 грн.

 

 

 

 Селищний голова                                                                       Й.М. Божук