Великобичківська селищна рада

Рахівського району Закарпатської області

Рішення сесій №1371 «Про затвердження Програми по підтримці боротьби зі злочинністю , забезпечення громадського порядку на території селища Великий Бичків та соціального захисту працівників поліції,членів їх сімей на 2020-2021 роки»

Кількість переглядів: 50
Скликання: 7
Сесія: 48
Тип документу: Рішення сесій
Дата: 27.03.2020
Номер документу: 1371
Назва документу: Про затвердження Програми по підтримці боротьби зі злочинністю , забезпечення громадського порядку на території селища Великий Бичків та соціального захисту працівників поліції,членів їх сімей на 2020-2021 роки
Прикріплені файли:

У К Р А Ї Н А

ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Сорок восьма  сесія  VП скликання

Р І Ш Е Н Н Я

         

Від  27 березня  2020 року  № 1371

смт Великий Бичків

 

   «Про затвердження Програми по підтримці

  боротьби зі злочинністю , забезпечення

  громадського порядку на території селища

  Великий Бичків та соціального захисту

  працівників поліції,членів їх сімей

  на 2020-2021 роки .

 

Відповідно до статей 26 та 36 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ” на виконання вимог Законів України «Про Національну поліцію » , «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», з метою посилення взаємодії правоохоронних органів місцевого самоврядування, громадськості у забезпеченні громадського порядку на території селища, сесія Великобичківської селищної ради, -

 

в и р і ш и л а :

 

1.Затвердити «Програму по підтримці боротьби зі злочинністю, забезпечення громадського порядку на території селища Великий Бичків та соціального захисту працівників поліції,членів їх сімей на 2020-2021 роки»  та забезпечити фінансування   в  сумі  21,00 тис. грн.

 

    2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію   

    селищної ради з питань дотримання законності, правопорядку, власності,  

   зайнятості населення та роботи засобів масової інформації (Марущак Л.М.) та заступника селищного голови з питань виконавчої діяльності   Бурса О.І.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                             Й.М. Божук

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням 48-ї   сесії

сьомого скликання

від 27 .03.2020 року

№   1371

 

ПРОГРАМА

Програми по підтримці  боротьби зі злочинністю , забезпечення

громадського порядку на території селища  Великий Бичків та соціального захисту  працівників поліції, членів їх сімей   на 2020-2021 роки .

 

Програма по забезпеченню охорони громадського порядку, боротьби з злочинністю розроблена відповідно до вимог Закону України “ Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону № 1835-111 від 22 червня 2000 року, Указу Президента України № 1119 від 19 липня 2005 року ”Про заходи, щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності.

І . МЕТА ПРОГРАМИ.

 Здійснення заходів спрямованих на забезпечення прав та законних інтересів громадян. Зміцнення охорони громадського порядку, яка є невід’ємною частиною загальної системи забезпечення національної безпеки громадян. Здійснення координації діяльності органів місцевого самоврядування з правоохоронними органами  в боротьбі зі злочинністю. Здійснення заходів забезпечення  соціального захисту працівників поліції та членів їх сімей.

ІІ. Заходами Програми передбачається

2.1.По охороні громадського порядку, забезпечити належну взаємодію дільничних інспекторів поліції з громадським формуванням з охорони громадського порядку.

 Запровадити диференційовану систему матеріального заохочення  членів громадського  формування з боку виконкому селищної ради.

2.2.По проти дії загально кримінальній злочинності забезпечити проведення узгоджених дій щодо припинення криміналізації в економічній, паливно-енергетичній сферах та лісопромислового комплексу від злочинних посягань.

2.3. По забезпеченню безаварійності дорожнього руху підвищити рівень дорожньої безпеки і пропускної спроможності вулично -дорожньої мережі продовжувати проводити  капітальний ремонт вулиць селища.

По запобіганню поширенню наркоманії та алкоголізму запровадити у ЗОШ селища, проведення бесід та лекцій лікарями міської лікарні серед учнів старших  про  негативні дії наркотичних речовин та алкоголю на психіку людини.

2.4.По недопущенні правопорушень  та злочинів серед неповнолітніх установили постійний соціально-педагогічний патронат над  кожною дитиною, яка виховується  в складних сімейних умовах, або схильна до протиправної поведінки. Забезпечити влаштування на навчання в школі-інтернат, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

 

2.

 

2.5.Матеріально-технічне забезпечення пункту охорони правопорядку-обладнання його засобами зв’язку та створення належних умов роботи дільничних інспекторів та громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону.

2.6.неухильне виконання вимог обліково-реєстраційної дисципліни та безумовне реагування на всі  без виключення заяви та повідомлення про злочин і пригоди.

2.7.Дотримання Конституційний прав і свобод.

2.8.Виявлення та ліквідація злочинних груп діючих на території селища.

2.9.Протидія розвитку і поширення корупційних діянь та хабарництва.

2.10.Зменшення загальної злочинності на території селища, хуліганських вчинків, покращення публічного порядку на вулицях селища. Наведення порядку на ринках, припинення торгівлі в заборонених місцях селища.

 

ІІІ. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГРАМИ.

 

3.1. Реалізація заходів Програми здійснюється відповідно до Законів України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ стаття 38 п. А-1, бюджетного Кодексу України за рахунок коштів селищного бюджету, а також коштів з інших джерел не заборонених законодавством України.

3.2.Для забезпечення виконання даної Програми у селищному бюджеті на 2020рік передбачити кошти в сумі  21 тис. грн., із них:

- для  придбання    відеоспостереження в сумі 21 тис.грн.;

 

 

 

 

 

Заступник  селищного  голови                                                            О.І.Бурса

 

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь