Великобичківська селищна рада

Рахівського району Закарпатської області

Рішення сесій №1366 «Про вжиття заходів та встановлення обмежень на території селища Великий Бичків з метою запобігання поширенню на території селища гострої респіраторної хвороби COVID-19»

Кількість переглядів: 78
Скликання: 7
Сесія: 48
Тип документу: Рішення сесій
Дата: 27.03.2020
Номер документу: 1366
Назва документу: Про вжиття заходів та встановлення обмежень на території селища Великий Бичків з метою запобігання поширенню на території селища гострої респіраторної хвороби COVID-19
Прикріплені файли:

У К Р А Ї Н А

ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Сорок восьма сесія VIІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

           

від 27 березня  2020 року  № 1366

cмт. Великий Бичків

 

«Про вжиття заходів та встановлення обмежень

на території селища Великий Бичків

з метою запобігання поширенню на території селища

гострої респіраторної хвороби COVID-19»

 

З метою  запобігання поширенню на території селища гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання завдань, визначених Указом Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 „Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року „Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, протоколів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 березня 2020 року № 2, 18 березня 2020р. № 4, враховуючи протокол позапланового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Закарпатської ОДА №3 від  рішення  Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р, сесія Великобичківської селищної ради, -

 

в и р і  ш и л а :

 

 1. Невідкладно забезпечити оперативне інформування підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування про введення режиму „Надзвичайна ситуація”.
 2. Перевести органи управління та сили цивільного захисту на території селища до функціонування у режимі надзвичайної ситуації.
 3. Попередити керівників підприємств, установ, закладів та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб'єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.

2.

 

 1. Ввести в дію плани реагування на медико-біологічні надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків.
 2. Забезпечити на території селища:
 • проведення верифікації спроможності надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19 всіма закладами охорони здоров’я відповідно до схем їх перспективного перепрофілювання у разі масового надходження хворих на COVID-19 на території селища Великий Бичків.
 • переведення усіх закладів охорони здоров’я на суворий протиепідемічний режим, створення мобільних медичних бригад з метою активного виявлення і надання допомоги хворим на COVID-19.
 • в термін до 01.04.2020 року провести визначення ізоляторів для госпіталізації контактних осіб з метою їх обстеження та здійснення медичного нагляду за ними в разі потреби та медичного направлення.
 1. В термін до 03.04.2020 року визначити та надати на затвердження регіональної комісії перелік об’єктів (заклади освіти, госпіталі, санаторії, профілакторії, палаци культури та спорту, виставкові центри, павільйони, спортзали, тощо), які можливо буде додатково переобладнати у лікувальні заклади для стаціонарного лікування хворих на COVID-19 на випадок перевантаження закладів охорони здоров’я вищого рівня.
 2. Посадовим особам селищної ради та її виконавчого комітету, депутатам селищної ради та членам виконавчого комітету, керівникам підприємств, установ та організація незалежно від форми права власності невідкладно посилити проведення серед населення селища інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо необхідності дотримання санітарно-гігієнічних вимог з метою зниження імовірності поширення COVID-19 та правил (порядку) поведінки при загрозі, виникненні, зараженні COVID-19.
 3. Великобичківському ВЖКП:
 • організувати проведення дезінфекції службових приміщень, територій магістральних вулиць, всіх закладів що продовжують роботу у період дії карантинних обмежень, зупинок громадського транспорту в ранкові та вечірні години (у разі його функціонування), дезінфікуючими засобами, що дозволені для цих цілей.
 1. В разі необхідності, за окремим розпорядженням голови селищної ради або рішенням комісії залучати:
 • для тимчасового використання транспортні засоби, будівлі, споруди, обладнання, інше майно підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, необхідне для здійснення профілактичних і протиепідемічних заходів, із наступним повним відшкодуванням у встановленому законом порядку його вартості або витрат, пов'язаних з його використанням;
 • сили і засоби підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності  до виконання заходів з локалізації та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації пов’язаної із загрозою поширення гострої

3.

 

респіраторної хвороби на території України, спричиненої коронавірусом COVID-19.

 1. Постійно вживати відповідних заходів щодо максимального обмеження пересування громадян як пішки, так і власним автотранспортом та території селища Великий Бичків (крім медичних, продуктових, соціальних та життєвоважливих мереж);
 2. Вжити заходів щодо здійснення щоденного спостереження цін та наявності в закладах торгівлі області соціально значущих товарів, з подальшим інформуванням про результати моніторингу облдержадміністрації, а у разі ускладнення ситуації з наявності товарів Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади.
 3. Рекомендувати СРПП № 4 Рахівського ВП Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області:
 • забезпечити доведення до громадян, мешканців селища, інформації про необхідність дотримання карантинних обмежень із використанням гучномовців розміщених на службовому автотранспорті цілодобово;
 • проводити патрулювання населеного пункту з метою виявлення порушників карантину та режиму надзвичайного стану.
 1. Утворити тимчасову робочу групу оперативного реагування на період карантину та введеного стану надзвичайної ситуації у наступному складі:
 • керівник групи:
 • Божук Йосип Михайлович – селищний голова;
 • заступник керівника групи:
 • Бурса Олег Іванович – заступник селищного голови з питань діяльності виконкому;
 • учасники групи:
 • Божук Валентина Федорівна – секретар Велкобичківської селищної ради;
 • Смердул Людмила Василівна – спеціаліст з рестрації місця проживання;
 • Мандзюк Ірина Михайлівна – діловод;
 • Бойчук Ігор Миколайович – спеціаліст землевпорядник;
 • Гучканюк Микола Юрійович – спеціаліст;
 • Ільчук Михайло Михайлович – спеціаліст із зав’язків з громадськістю та діяльності ЗМІ;
 • Горбова Тетяна Іванівна – сімейний лікар Ріхівського ЦМСД (за згодою);
 • Максим’юк Едіта Павлівна – диектор КНП «Великобичківська міська лікарня»;
 • Гріджак Михайло Михайлович – начальник СРПП №4 Рахівського ВП Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області (за згодою).
 • Руснак Йосип Юрійович – начальник Великобичківського ВЖКП.

4.

 

 1. Робочій групі:

- проводити аналіз та систематизацію інформації, щодо громадян, які прибули із-за кордону на територію населеного пункту, починаючи з 9 березня 2020 року;

- здійснювати постійний моніторинг та збір даних щодо громадян, які прибули із-за кордону незалежно від країни прибуття;

- надсилати інформацію про таких громадян до електронного реєстру районного штабу;

- постійно тримати зв'язок з вище визначеною категорією осіб, та здійснювати контроль за дотриманням ними режиму самоізоляції в період 14 днів від дати їх повернення на територію населеного пункту.

 1. Діловоду селищної ради Мандзюк І.М. забезпечити доведення завдань, визначених цим рішенням до підприємств, установ, закладів та організацій області незалежно від форм власності та підпорядкування.
 2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань дотримання законності, правопорядку, власності, зайнятості населення та роботи засобів масової інформації.

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                      Й.М.Божук


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь