Проекти рішень сесій №- «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021рік»
Скликання: | - |
Сесія: | 49 |
Тип документу: | Проекти рішень сесій |
Дата: | 16.06.2020 |
Номер документу: | - |
Назва документу: | Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021рік |
Прикріплені файли: |
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ
Сорок дев’ята сесія VIІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
Від 19 червня 2020 року № Проект
cмт. Великий Бичків
Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на
нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,
на 2021рік
Керуючись ст. 266 Податкового кодексу України, пп. 24 п. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою КМУ від 24.05.2017 р. № 483, постановою КМУ від 24.05.2017 р. № 483, сесія Великобичківської селищної ради, -
в и р і ш и л а :
1. Установити на території Великобичківської селищної ради Рахівського району Закарпатської області:
1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;
2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.
2. Оприлюднити це рішення в районній газеті «Зоря Рахівщина» та на офіційному сайті Великобичківської селищної ради.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування, фінансів, бюджету (голова комісії -Лета Т.І.).
4. Рішення набирає чинності з 01.01.2021 року
Селищний голова Й.М.Божук