Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

ДО ВІДОМА  ФІЗИЧНИХ ТА  ЮРИДИЧНИХ  ОСІБ СЕЛИЩА ВЕЛИКИЙ БИЧКІВ

ДО ВІДОМА  ФІЗИЧНИХ ТА  ЮРИДИЧНИХ  ОСІБ

СЕЛИЩА ВЕЛИКИЙ БИЧКІВ

 

Виконком Великобичківської селищної ради  на виконання  статті 289 Податкового  кодексу України  повідомляє, що значення коефіцієнта  індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населеного пункту та інших земель несільськогосподарського  призначення за 2018 рік становить 1.0.

Одноразово інформуємо, що Закарпатською регіональною філією Державного підприємства «Центр  державного земельного кадастру»  на замовлення Великобичківської селищної ради виготовлено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту смт. Великий Бичків  .  Зазначена документація затверджена  рішенням 24-ї сесії VII скликання  Великобичківської селищної ради  від 14.09.2017 року №  743 та вступила в дію з 01.01.2019 року.

Просимо всіх фізичних та юридичних осіб, які здійснюють діяльність на території Великобичківської селищної ради  та мають у користуванні для цих потреб  земельні ділянки,  звернутися  у ЦЕНТР  НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ  ПОСЛУГ  (м. Рахів  Рахівська РДА 1 поверх)  з заявою  про  надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки,  для подальшого застосування витягу  в Рахівській ДПІ  при  розрахунках  плати  за землю  на період 2019 року .

 

 « повернутися до списку оголошень