Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

Про роботи з освітлення вулиць!!!

Сьогодні розпочато роботи по реконструкції вуличного освітлення на частині вулиці Карпатських Січовиків.  У двотижневий термін заплановано провести реконструкцію освітлення по вул. Карпатських Січовиків від №1 до будинку №79 (від транспортного мосту включно до «рампи» на вул. Українська та частину по вул. Грушевського від №73 до №114 (від амбулаторії до транспортного мосту). Минулого тижня вже встановлено нові стовпи в місцях, де старі були пошкоджені чи де вони були взагалі відсутні (встановлені додатково), також до робіт, що проводяться, включено повну заміну старих, вже неефективних світильників на нові сучасні LED світильники, а також заміну кабелів та заміну таймерів на сучасні нові, котрі будуть запрограмовані вперед на декілька років відповідним програмним забезпеченням, відповідно до годин сходу і заходу сонця на кожен день та на кожну пору року.
Одночасно приносимо вибачення мешканцям нашого селища за певні незручності в пересуванні на ділянках дороги, де проводиться реконструкція освітлення.
Маємо велику надію, що після закінчення робіт з освітлення та проведення його модернізації, всім нам стане комфортніше та безпечніше пересуватись центром у нічний час.« повернутися до списку новин