Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

«Про надання дозволу на розроблення детального плану території»

У К Р А Ї Н А

ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Тридцять четверта (позачергова) сесія  VП скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 20 вересня 2018 року   № 1022                                                                                            

смт Великий Бичків

                                                                                                                                                                                

«Про надання дозволу на розроблення

детального плану території»

 

          Розглянувши звернення громадян, відповідно до п.42 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 19, 21, Закону України «Про регулювання містобудівної документації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011р. №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації»,  «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації смт. Великий Бичків» прийнятого Великобичківською селищною радою, сесія Великобичківської селищної ради, –

в и р і ш и л а :

 

        1. Надати гр. ---, мешканці смт. Великий Бичків вул. --- дозвіл на  розроблення детального плану території на  земельну ділянку цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі;         

         2. Пропонувати заявникам замовити розроблення детального плану території та подати до виконавчого комітету Великобичківської селищної ради розроблений детальний план території для проведення громадських слухань та подальшого розгляду питання про затвердження містобудівної документації на сесії Великобичківської селищної ради, а також провести фінансування робіт з розроблення детального плану території.

3. Виконавчому комітету Великобичківської селищної ради забезпечити проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні у відповідності до вимог чинного законодавства України.

 

 

2.

 

4. Оприлюднити у двотижневий строк це рішення з дня його затвердження на офіційному веб-сайті селищної ради, а також на інформаційному стенді перед адмінбудинком, крім частини, що належить до інформації з обмеженим доступом, відповідно до законодавства.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, благоустрою, комунального обслуговування, земельних відносин та екології (голова комісії Волощук П.П.).

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                        Й.М.Божук