Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

«Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки».

У К Р А Ї Н А

ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Тридцять четверта (позачергова) сесія  VП скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 20 вересня 2018 року   № 1020                                                                                            

смт Великий Бичків

 

«Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

у власність земельної ділянки».

 

Розглянувши заяви громадян, та з метою надання у власність земельної ділянки,  керуючись ст. 12, 35, 118, 121 Земельного Кодексу України, Законом України від 02.10.2012 року № 5395-У1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів  України щодо  вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення»,  Законом України  «Про внесень змін до деяких законів України  щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Законом України «Про землеустрій»,  та ст. 26 п. 1 пп. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія Великобичківської селищної ради, - 

                                                   в и р і  ш и л а :

         1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність :

- гр. ---, мешканцю смт. В.Бичків вул. --- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. В.Бичків вул. Молодіжна  площею 0,1271 га за рахунок земель комунальної власності Великобичківської селищної ради;

- гр. ---, мешканцю смт. В.Бичків вул. --- а для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. В.Бичків вул. --- площею 0,1252 га за рахунок земель комунальної власності Великобичківської селищної ради.

             2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність :

- гр. ---, мешканцю смт. В.Бичків вул. ---  та ---, мешканці смт. В.Бичків вул. --- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. В.Бичків вул. ---,  площею 0,0702 га за рахунок земель комунальної власності Великобичківської селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань будівництва, благоустрою, коммунального обслуговування, земельних відносин та екології (голова комісії – Волощук П.П.).

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                    Й.М.Божук