Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

«Про надання дозволу на викуп земельної ділянки МПП «Новатор». »

У К Р А Ї Н А

ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Тридцять друга (позачергова)  сесія  VП скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 27 липня  2018 року   № 975                                                                                              

смт Великий Бичків

                                                                                                

 «Про надання дозволу на викуп

земельної ділянки МПП «Новатор». »

 

          Розглянувши звернення МПП «Новатор»,  керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 81, 128, 134, п. 12 Перехідних Положень Земельного кодексу України, «Положення про порядок організації та продажу земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах) в смт Великий Бичків» затверджено рішенням 38-ї позачергової сесії Великобичківської селищної ради 6 скликання № 1178 від 04.04.2014р., «Порядком закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, експертної грошової оцінки земельних ділянок та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах Великобичківською селищною радою» затвердженим рішенням 38-ї позачергової сесії Великобичківської селищної ради 6 скликання № 1179  від 04.04.2014р., сесія Великобичківської селищної ради, -

в и р і  ш и л а :

 

  1. Надати МПП  «Новатор» дозвіл на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення – землі для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови  по вул. ---, площею 0,3104 га, яка знаходиться в оренді за договором оренди земельної ділянки від 18.07.2013 року (право оренди  зареєстровано в Державному  реєстрі речових прав на нерухоме майно  (витяг № 6620068 від 22.07.2013 р.)  .
  2. Пропонувати МПП «Новатор» укласти договір про оплату авансового  внеску з Великобичківською селищною радою в розмірі 20 % від нормативної грошової оцінки, для фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
  3. Доручити голові Великобичківської селищної ради Й.М.Божук укласти договір авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки з МПП «Новатор».
  4. Комісії по закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, експертної грошової оцінки земельних ділянок та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах Великобичківською селищною радою (голова комісії  Бурса О.І.):
  • провести конкурс по закупівлі послуг з виконання робіт із експертної грошової оцінки земельної ділянки;
  • визначити виконавця робіт із експертної грошової оцінки за умовами конкурсу;
  • укласти з переможцем конкурсу договір на виготовлення експертної грошової оцінки.
  1. Виконавчому комітету Великобичківської селищної ради замовити виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Фабрична, 1/в після оплати МПП «Новатор» авансового внеску, в розмірі 20 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, в рахунок оплати ціни земельної ділянки.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, благоустрою, комунального обслуговування, земельних відносин та екології (голова комісії Волощук П.П.).

 

 

 

Селищний голова                                                              Й.М.Божук