Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

«Про надання в оренду земельної ділянки  ФОП ---»

У К Р А Ї Н А

ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Тридцять третя сесія  VП скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 07 вересня 2018 року   № 1005                                                                                            

смт Великий Бичків

 

«Про надання в оренду земельної

ділянки  ФОП ---»

 

           Розглянувши  звернення  ФОП ---., копію договору купівлі – продажу незавершеного будівництва цеху фасовки дерев’яного  вугілля   від 06.06.2018 р.,  керуючись ст. 12, 123, 124 Земельного Кодексу України та  ст. 26 п. 34,  42  Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія Великобичківської селищної ради, -

 

в и р і ш и л а  :

 

1. Надати ФОП ---,  мешканцю смт. Великий Бичків вул. --- в оренду земельну ділянку площею 0,3971 га, кадастровий номер ---, для розміщення та експлуатації основних,  підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою смт. В.Бичків вул. ---  терміном на 25 років.

2. Встановити  орендну плату в розмірі 3(три) відсотки від нормативної  грошової оцінки земельної ділянки, з правом перегляду ставки орендної  плати через 2 роки.

3. Зобов’язати  ФОП --- укласти  договір оренди землі відповідно до чинного земельного законодавства та здійснити  державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку в Державному реєстрі  речових  прав на  нерухоме майно.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань будівництва, благоустрою, комунального обслуговування, земельних відносин та екології (голова комісії – Волощук П.П.).

 

 

Селищний голова                                                              Й.М.Божук