Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

Про погодження тарифів на послуги з вивезення (збирання та перевезення) побутових відходів в селищі Великий Бичків

УКРАЇНА

ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИШНА РАДА РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

   Тридцять шоста  сесія VІІ скликання

                                                        ІІ-засідання                                                                      

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                                                                            

від  21 грудня   2018  року №   1104

    смт. Великий Бичків

 

Про погодження тарифів на послуги

з вивезення (збирання та перевезення)

побутових відходів в селищі Великий Бичків

 

З метою забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану селища та встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів з урахуванням економічно обґрунтованих витрат, розглянувши звернення  виконавця послуг з  вивезення побутових відходів, у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, ростом цін на паливно-мастильні матеріали; згідно із Законами України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про відходи», Постановами Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» та 01 червня 2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10 серпня 2009 року №243 «Про затвердження Методичних рекомендацій про застосування Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів»,; керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія Великобичківської селищної ради, - 

в и р і ш и л а :

 

1. Погодити тарифи на послуги з вивезення (збирання та перевезення) побутових відходів в селищі Великий Бичків  (додаток 1).

 

          2. Виконавцю послуг з вивезення побутових відходів:

          2.1 повідомити споживачів про зміну вартості послуг з вивезення побутових відходів у терміни, визначені чинним законодавством України;

          2.2 підготувати та укласти зі споживачами відповідні договори на послуги з вивезення побутових відходів, передбачивши в них пункт про відповідальність за дотримання умов  виконання договорів.

 

 

2.

 

          3. Застосовувати тарифи на послуги з вивезення (збирання та перевезення) побутових відходів не раніше ніж за 15 днів після оприлюднення ухваленого рішення.

 

          4. Визнати такими, що втратило чинність Рішення виконкому № 11 від 28.05.2018 року ««Про встановлення тарифів на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території смт Великий Бичків»

 

5. З метою доведення інформації про зміну тарифів до мешканців селища оприлюднити прийняте рішення на офіційному вебсайті селищної ради та в інших друкованих засобах масової інформації.

 

  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію  селищної ради з питань будівництва, благоустрою, комунального обслуговування, земельних відносин та екології (голова комісії Волощук П.П.)

 

 

 

 

Селищний голова                                                                      Й.М.Божук