Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

«Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки ФОП ---»

У К Р А Ї Н А

ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Тридцять третя сесія  VП скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 07 вересня 2018 року   №  1006                                                                                            

смт Великий Бичків

 

«Про продовження терміну дії

договору оренди земельної

ділянки ФОП ---»

 

Розглянувши звернення ФОП --- про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про оренду землі», ст.ст.12,116,124,134 Земельного кодексу України, сесія Великобичківської селищної ради, -  

 

в и р і  ш и л а :

 

  1. Продовжити термін дії договору оренди земельної ділянки земель промисловості, укладених між Великобичківською селищною радою та ФОП --- а саме :

- на земельну ділянку площею 0,4353 га – кадастровий номер: ---, яка розташована  за адресою смт. Великий Бичків вул. ---, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних,  підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, зареєстрованого в Державному  реєстрі речових прав на нерухоме майно  14.10.2013р., у зв’язку із закінченням терміну дії.

  1. Укласти додаткову угоду про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки строком на  25 (двадцять п’ять) років.
  2. Зобов’язати ФОП --- провести державну реєстрацію додаткової  угоди про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки  відповідно до чинного законодавства України.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань будівництва, благоустрою, комунального обслуговування, земельних відносин та екології (голова комісії – Волощук П.П.).

 

Селищний голова                                                    Й.М.Божук