Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

Про умови оплати праці селищного голови Божук Й.М. в 2019 році

                                                                                          

УКРАЇНА

ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Тридцять шоста сесія VІІ скликання

                                                       ІІ – засідання                                                                     

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                                                                            

від  21 грудня   2018  року №   1091

           смт.Великий Бичків

 

 

Про умови оплати праці селищного голови Божук Й.М.в 2019 році

       

Керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно  до статей 21, 22  Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови  Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури  та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 386 «Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268», постанови  Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1037 «Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Встановити Великобичківському селищному  голові з 01.01.2019 року :

- посадовий оклад  у  розмірі  7000,00 грн.;

- надбавку до посадового  окладу  за 8 ранг  посадової особи місцевого самоврядування  у розмірі 100,0  грн.;

- надбавку за вислугу років залежно від стажу державної служби, служби  в органах місцевого самоврядування  у  розмірі  20 %  до посадового  окладу з урахуванням надбавки  за ранг;

-надбавку за високі досягнення в праці у розмірі 50% до посадового окладу з урахування надбавки за ранг та вислугу років ;

2. Встановити селищному голові  Божук Й.М. щомісячну премію у розмірі 30% до заробітної плати на місяць.

3. Розмір та періодичність надання премій розглядати на пленарних засіданнях сесії селищної  ради протягом календарного року згідно результатів фінансово-господарської роботи селищного голови.

  1. . При наданні селищному  голові Божук Й.М. в 2019  році щорічної основної відпустки, виплатити допомогу для оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати та  вирішення соціально-побутових питань в розмірі  середньомісячної заробітної плати згідно штатного розпису.

5. До Дня Незалежності України 24 серпня 2019 року, надати в серпні місяці 2019 року селищному голові Божук Й.М. одноразову премію у розмірі середньомісячної заробітної плати.

 

6. До Дня місцевого самоврядування 07.12.2019 року, надати в грудні місяці 2019 року селищному голові Божук Й.М. одноразову премію у розмірі середньомісячної заробітної плати.

 

7. Оплату праці селищному  голови проводити у межах фонду заробітної плати працівників Великобичківської селищної ради та її виконавчого органу затверджених в кошторисі.

 

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради  з питань  соціально-економічного розвитку, планування, фінансів , бюджету.

 

 

Селищний голова                                                                 Божук Й.М.