Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

Про умови оплати праці заступника селищного  голови з питань діяльності виконавчого комітету  Бурса О.І. в 2019 році

УКРАЇНА

ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Тридцять шоста  сесія VІІ скликання

                                                        ІІ –засідання                                                                     

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                                                                            

від  21 грудня     2018  року №   1092

смт.Великий Бичків

 

Про умови оплати праці заступника селищного  голови з питань діяльності виконавчого комітету  Бурса О.І. в 2019 році

       

Керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно  до статей 21, 22  Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови  Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури  та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 386 «Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268», постанови  Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1037 «Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», селищна  рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Встановити Великобичківському  заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету  Бурсі  О.І. з 01.01.2019 року :

- посадовий оклад  у  розмірі  6500,00 грн.;

- надбавку до посадового  окладу  за 10 ранг  посадової особи місцевого самоврядування  у розмірі 80,00 грн.;

- надбавку за вислугу років залежно від стажу державної служби, служби  в органах місцевого самоврядування  у  розмірі  10 %  до посадового  окладу з урахуванням надбавки  за ранг;

-надбавку за високі досягнення в праці у розмірі 50% до посадового окладу з урахування надбавки за ранг та вислугу років ;

2. Встановити заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету  Бурсі О.І. щомісячну премію у розмірі 50% до заробітної плати на місяць.

 

3. Розмір та періодичність надання премій розглядає  селищний голова  протягом календарного року згідно результатів роботи.

 

4. При наданні заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету  Бурсі О.І. в 2019 році щорічної основної відпустки, виплатити допомогу для оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати та  вирішення соціально-побутових питань в розмірі  середньомісячної заробітної плати згідно штатного розпису.

 

5. До Дня Незалежності України 24 серпня 2019 року, надати в серпні місяці 2019 року середньомісячної заробітної плати одноразову премію у розмірі середньомісячної заробітної плати.

 

6. До Дня місцевого самоврядування 07 грудня 2019 року, надати в грудні місяці 2019 року одноразову премію у розмірі середньомісячної заробітної плати.

 

7. Оплату праці заступника cелищного  голови з питань діяльності виконавчого комітету  Бурсі О.І.  проводити у межах фонду заробітної плати працівників Великобичківської селищної  ради та її виконавчого органу затверджених в кошторисі.

 

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради  з питань  соціально-економічного розвитку, планування, фінансів , бюджету.

 

 

Селищний голова                                                                 Й.М.Божук