Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

«Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  та передача її в оренду гр. ---» 

У К Р А Ї Н А

ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Тридцять третя сесія  VП скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 07 вересня 2018 року   № 1003                                                                                            

смт Великий Бичків

 

«Про затвердження проекту землеустрою

щодо  відведення земельної ділянки  та

передача її в оренду гр. ---» 

 

Розглянувши звернення гр. ---., враховуючи позитивний висновок про розгляд проекту землеустрою від 27.08.2018 р. № 5673/82-18, керуючись ст. 26, 33 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до статей 12, 40, 79, 93, 122 – 126, ч.2 статті 134,186 Земельного кодексу України , Законів України «Про  Державний земельний кадастр», «Про державну реєстрацію  речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про внесень змін до деяких законів України  щодо розмежування земель державної та комунальної власності», «Про землеустрій»,  сесія Великобичківської селищної ради, -

 

                                                         в и р і  ш и л а :

 

          1. Затвердити  проект землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки площею 0,0832 га в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування будівлі кафе «---»), кадастровий номер земельної ділянки  --- в смт. Великий Бичків вул. ---.

          2. Передати земельну ділянку зазначену  у п.1 цього рішення гр. ---, що мешкає м. Київ ---,   (індивідуальний податковий номер ---) в оренду терміном на 25 років.

3. Встановити  орендну плату в розмірі 5 (п’ять) відсотків від нормативної  грошової оцінки земельної ділянки, з правом перегляду ставки орендної  плати через 2 роки.

4. Зобов’язати  гр. ---:

-  укласти  договір оренди землі відповідно до чинного земельного законодавства та провести  заходи щодо державної реєстрації права оренди  земельної ділянки площею 0,0832 га в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування будівлі кафе «---»),

 

2.

 

 

кадастровий номер земельної ділянки  --- в смт. Великий Бичків вул. ---;

-   виконувати обов’язки землекористувача у відповідності до вимог Земельного Кодексу України .

5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань будівництва, благоустрою, комунального обслуговування, земельних відносин та екології (голова комісії – Волощук П.П.)

  

 

Селищний голова                                                              Й.М.Божук