Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

«Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої  змінюється.» 

У К Р А Ї Н А

ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Тридцять друга (позачергова)  сесія  VП скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 27 липня  2018 року   №  973                                                                                              

смт Великий Бичків

 

«Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки комунальної

власності цільове призначення якої  змінюється.» 

                                                                                                                                                                                

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності , цільове призначення якої змінюється , на виконання  листів Держземагенства України щодо забезпечення військовослужбовців, які беруть участь у антитерористичній операції, земельними ділянками,  керуючись ст. 12,  118, 121 Земельного Кодексу України, Законом України від 02.10.2012 року № 5395-У1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів  України щодо  вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення»,  Законом України  «Про внесень змін до деяких законів України  щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Законом України «Про землеустрій»,  та ст. 26 п. 1 пп. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія Великобичківської селищної ради, - 

 

                                                   в и р і  ш и л а :

 

          1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється із земель для розміщення та експлуатації основних,  підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  площею 1,4752 га, яка розташована в  смт. Великий Бичків, вул. ---, Закарпатської області, кадастровий номер : ---.        

          2. Враховуючи, що земельна ділянка площею 1,4752 га, кадастровий номер : ---, яка була  відведена за рахунок земель  ТОВ «ВГСМ» та  має адресу :  смт. Великий Бичків, вул. ---, фактично прилягає  до вулиці ---,  присвоїти адресу  вул. ---.

          3. Великобичківській селищній раді  провести  заходи щодо державної реєстрації права комунальної власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  площею 1,4752 га, кадастровий номер : --- за адресою смт. Великий Бичків вул. ---.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань будівництва, благоустрою, комунального обслуговування, земельних відносин та екології (голова комісії – Волощук П.П.).

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                    Й.М.Божук