Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

Рішення про надання дозволу на розроблення детального плану території орендованої земельної ділянки гр. Волощук О.І.

У К Р А Ї Н А

ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Сьома  сесія  VП скликання

Друге засідання

проект

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2016 року   №                                                                                          

смт Великий Бичків

                                                                              

«Про надання дозволу на розроблення

детального плану території орендованої

земельної ділянки гр. Волощук О.І.»

 

            Розглянувши звернення гр. Волощук О.І., відповідно до п.42 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 19, 21, Закону України «Про регулювання містобудівної документації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011р. №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації»,  «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації смт. Великий Бичків» прийнятого Великобичківською селищною радою, сесія Великобичківської селищної ради, –

 

 

в и р і ш и л а :

 

 

1. Надати виконкому Великобичківської селищної ради дозвіл на розроблення детального плану території, яка перебуває в оренді  гр. Волощук О.І., мешканки смт. Великий Бичків вул. О.Кобилянської, 20, для зміни цільового  призначення із земель для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (комерційне використання) в землі для розміщення та експлуатації основних,  підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості          за адресою  смт. Великий Бичків  вул. Фабрична, 4-а площею 0,3104 га , кадастровий номер земельної ділянки 2123655500:05:002:0771.

 

2. Виконавчому комітету Великобичківської селищної ради замовити розроблення детального плану території, забезпечити проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні у відповідності до вимог чинного законодавства України.

3. Оприлюднити у двотижневий строк це рішення з дня його затвердження на офіційному веб-сайті селищної ради, а також на інформаційному стенді перед адмінбудинком, крім частини, що належить до інформації з обмеженим доступом, відповідно до законодавства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, благоустрою, комунального обслуговування, земельних відносин та екології (голова комісії Волощук П.П.).

За  це рішення проголосували:

                                                      За-    чол.

                                                        Проти-

                                                                    Утримались- 

 

 

Селищний голова                                          Й.М.Божук