Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

Рішення про перейменування вул.Кутузова

УКРАЇНА

ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИШНА РАДА РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Сьома    сесія VІІ скликання

І-е засідання

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                                                                       

від     11 березня     2016  року №   169

смт. Великий Бичків

 

“Про перейменування вул.Кутузова”.

 

 

Відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», та «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» № 4865-VI від 25.05.2012 року,  заслухавши та обговоривши інформацію секретаря селищної ради Божук В.Ф. , ознайомившись із поданими  пропозиціями громадян селища,     сесія Великобичківської  селищної ради, -

 

в и р і ш и л а :

 

1.Перейменувати  вулицю Кутузова в селищі Великий Бичків Рахівського району Закарпатської області на вулицю  Теодора Ромжа із скороченою назвою: вул. Т. Ромжа,  з відповідними номерами домогосподарств.

 

2. Доручити виконавчому комітету сільської ради:

- укласти договори на виготовлення вказівних табличок на в’їздах до вулиці, яку перейменували.

- оприлюднити прийняте  рішення через засоби масової інформації та на  офіційному веб-сайті Великобичківської селищної  ради

3. Зобов’язати всіх суб’єктів правовідносин, що використовують у своїй діяльності адреси, застосовувати нове найменування вулиці.  

 

 

 

2.

4. Доручити секретарю селищної  ради Божук В.Ф. направити    лист до Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України в Закарпатській області, яким запропонувати внести  відповідні зміни до реєстрів Міністерства юстиції  України щодо   нової  назви вулиці.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, благоустрою, комунального обслуговування, земельних відносин та екології (голова комісії Волощук П.П.).

 

 

 

 За  це  рішення проголосували:

                                                     За –   16 чол.

                                                         Проти –  немає

                                                                   Утримались -   немає

 

 

 

Селищний голова                                                       Й.М.Божук