Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

Внесення змін в регламент роботи


 

 

У К Р А Ї Н А

ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьома  сесія VІІ скликання

І-е  засідання

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від    11 березня     2016року №   139

Смт Великий Бичків


 

“Про внесення змін до Регламенту

роботи Великобичківської

селищної ради сьомого  скликання”


 

 Відповідно до   п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі Закону України «Про внесення змін до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань», сесія Великобичківської селищної ради та   до п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ,-

 

в и р і ш и л а :

 

1. Внести зміни до Регламенту роботи Великобичківської селищної  ради VІІ скликання (далі Регламент), затвердженого рішенням Великобичківської селищної  ради від 05 листопада 2015 року № 6, а саме викласти пункт 12 статті 6 « Підготовка і проведення сесії (процедурні правила пленарних засідань)»  у новій редакції:

6.12. Рішення ради приймається відкритим поіменним або таємним голосуванням.

Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». На офіційному сайті селищної ради розміщуються та зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменних голосувань є невід’ємною частиною протоколу сесії селищної ради, про що складається відомість поіменного голосування за рішення селищної ради. Відомість поіменного голосування до протоколу сесії підписує голова та секретар селищної ради.

2.

 

Таємне голосування обов'язково проводиться у таких випадках:

  • при обранні голови ради, секретаря ради,   заступника з питань виконавчої діяльності, звільнення їх з посади;

  • при прийнятті сесією селищної ради рішення про таємне голосування з визначеного питання.

 

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти  на селищного голову та постійну комісію з питань дотримання  законності, правопорядку, власності, зайнятості населення та роботи засобів масової інформації (голова Марущак Л.М.)


 

За це рішення проголосували:

За-  19 чол.   

Проти-   немає

Утримались- немає
 

Селищний голова Й.М.Божук