Великобичківська територіальна громада

Закарпатська область, Рахівський район

25.01.2023 16:15

Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, детальний план території,

63d139b76c090__ГРОМАДСЬКІ-СЛУХАННЯ.jpeg

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, детальний план території, за адресою: с. Верхнє Водяне, вул. Річанська, Рахівського району Закарпатської області. 

Детальний план території розроблено згідно із рішенням Великобичківської селищної ради від 22.10.2021р. №467 з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, параметрів забудови і ландшафтної організації ділянки цільове призначення для будівництва та обслуговування житлових будівель та споруд.

Територія розроблення детального плану – 0,1425 га.

Ознайомитись з Детальним планом можливо безпосередньо в приміщенні Центру надання адміністративних послуг (смт. Великий Бичків, вул. Шевченка, 10.

Пропозиції приймаються з «25» січня  по «25» лютого 2023р. у Великобичківській селищній раді або за ел. адресою: vel-bychkiv.arch@ukr.net.   

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу архітекутри, містобудування та комунального майна – Клементєв Я.В.