Новини
![66a28f2ba8a08__452506857_790591336594204_6466886154983595491_n.jpg 66a28f2ba8a08__452506857_790591336594204_6466886154983595491_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/263489/66a28f2ba8a08__452506857_790591336594204_6466886154983595491_n.jpg)
25.07.2024 20:44
Чин похорону померлого воїна Петра Поповича.
Сьогодні, 25 липня 2024р., у с. Луг відбулася церемонія прощання з загиблим воїном Петром Поповичем... Петро мужньо захищав Україну, до останнього подиху боронив рідну землю від російських окупантів, боровся за наше мирне майбутнє та загинув внаслідок ...
![66a290fc136b0__452506857_790591336594204_6466886154983595491_n.jpg 66a290fc136b0__452506857_790591336594204_6466886154983595491_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/263493/66a290fc136b0__452506857_790591336594204_6466886154983595491_n.jpg)
24.07.2024 20:51
Відбулася зустріч загиблого Героя Поповича Петра Петровича.
Сьогодні, 24 липня 2024р., мешканці Великобичківської громади зустріли траурний кортеж із тілом загиблого Героя Поповича Петра Петровича. Щоб віддати останню шану військовослужбовцю, люди зустріли його на колінах, з лампадками, квітами та державними ст ...
![66a28fd5d1cad__452506857_790591336594204_6466886154983595491_n.jpg 66a28fd5d1cad__452506857_790591336594204_6466886154983595491_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/263491/66a28fd5d1cad__452506857_790591336594204_6466886154983595491_n.jpg)
23.07.2024 20:46
Відбудеться зустріч загиблого Героя ПЕТРА ПОПОВИЧА.
Завтра, 24 липня, у с. Луг відбудеться зустріч загиблого Героя ПЕТРА ПОПОВИЧА. Кортеж із тілом Героя буде рухатись з м.Рахів до рідної домівки загиблого у с.Луг. Просимо всіх небайдужих мешканців громади, вийти о 09:00 к.ч. з лампадками та державним ...
![669fb64f40cd8__10.png 669fb64f40cd8__10.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/262261/669fb64f40cd8__10.png)
23.07.2024 16:54
ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ - що це?
Поступово добігає завершення наша добірка про інструменти партисипації в межах інформаційної кампанії проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», що реалізується Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети" за підтримки HOVERL ...
![669fb5bd17438__photo_2024-07-23_16-33-02.jpg 669fb5bd17438__photo_2024-07-23_16-33-02.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/262259/669fb5bd17438__photo_2024-07-23_16-33-02.jpg)
23.07.2024 16:52
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?» приурочений до Дня Незалежності України 🇺🇦
Конкурс проводиться у 3 категоріях – малюнок, фотографія та пісня. УЧАСТЬ У КОНКУРСІ Є БЕЗКОШТОВНОЮ. До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 4 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу. Детальна інформація ...
![669fb5746a1e2__1200x700---136.jpg 669fb5746a1e2__1200x700---136.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/262258/669fb5746a1e2__1200x700---136.jpg)
23.07.2024 16:51
🕯 Знову болюча звістка з фронту надійшла до Великобичкіської громади...
З глибоким сумом повідомляємо, що 22 липня 2024 р. внаслідок дорожньо-транспортної пригоди на Херсонщині загинув наш земляк, мужній воїн, надійний Захисник України, головний сержант - ВАТАМАН МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ. Микола, мешканець селища Кобилецька Полян ...
![5845cd14-2d3b-41e0-aba7-aa313db2a875.jpg 5845cd14-2d3b-41e0-aba7-aa313db2a875.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/261517/5845cd14-2d3b-41e0-aba7-aa313db2a875.jpg)
22.07.2024 09:35
Візит представників органів місцевого самоврядування Рава-Руської ТГ Львівської області до Великобичківської ТГ Закарпатської області.
18-19 липня 2024 р. відбувся офіційний візит представників органів місцевого самоврядування Рава-Руської ТГ Львівської області до Великобичківської ТГ Закарпатської області. Цей захід мав важливе значення для обох громад. Метою візиту представників Рав ...
![66951091b6269__1200x700---107-(6).jpg 66951091b6269__1200x700---107-(6).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/259838/66951091b6269__1200x700---107-(6).jpg)
15.07.2024 15:05
Небезпечна рослина - Борщівник Сосновського!
Липень – пік цвітіння дуже небезпечної як для людини, так і природного середовища рослини – борщівника Сосновського. Свідомо завезений у Карпати кілька десятків років тому, він швидко почав розповсюджуватись, особливо уздовж русел рі ...
![66950ef74856f__photo_2024-07-15_09-32-16.jpg 66950ef74856f__photo_2024-07-15_09-32-16.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/259824/66950ef74856f__photo_2024-07-15_09-32-16.jpg)
15.07.2024 14:58
Санаторно-курортне лікування або компенсація осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.
Міністерство соціальної політики України у 2024 році забезпечує пільговим санаторно-курортним лікуванням або компенсацією осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України. Згідно з постан ...
![66950e392f245__1690470295-5975.jpg 66950e392f245__1690470295-5975.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/259820/66950e392f245__1690470295-5975.jpg)
15.07.2024 14:55
З Днем Української Державності!
Зі святом, сповненим боротьбою за українську ідентичність, незалежність, єдність та щасливе мирне майбутнє. Протягом століть українці неодноразово боролися за право існувати як нація та мати свою державу, захищаючи її від загарбників. Багато поко ...
![6694b7afce244__photo_2024-07-10_13-39-24.jpg 6694b7afce244__photo_2024-07-10_13-39-24.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/259606/6694b7afce244__photo_2024-07-10_13-39-24.jpg)
15.07.2024 08:46
Старт нового проєкту: «Посилення рівня залучення громадян та впливу громадянського суспільства».
Великобичківська громада відібрана до участі у проєкті «Посилення рівня залучення громадян та впливу громадянського суспільства». У рамках співпраці із Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» Великобичківська громада була відібрана до участі у ...
![668f87faf0fe6__photo_2024-07-11_10-09-33.jpg 668f87faf0fe6__photo_2024-07-11_10-09-33.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/258882/668f87faf0fe6__photo_2024-07-11_10-09-33.jpg)
11.07.2024 10:18
Зустріч голови Великобичківської громади, начальника ЦНАПУ, працівників апарату селищної ради, старост, представників Ветеранського простору «ВДОМА» з військовослужбовцями та їх сім'ями.
Вчора, 10 липня 2024р., у адмінбудинку Великобичківської селищної ради відбулася зустріч голови Великобичківської громади, начальника ЦНАПу, працівників апарату селищної ради, старост, представників Ветеранського простору «ВДОМА» з військовосл ...