19.02.2024 13:11
Засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку
![65d33775a673b__1200x700---180-(4).jpg 65d33775a673b__1200x700---180-(4).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/193443/65d33775a673b__1200x700---180-(4).jpg)
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у відкритому засіданні робочої групи з розробки Стратегії розвитку Великобичківської селищної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів з її реалізації.
Захід відбудеться у середу, 21 лютого, о 10:00 у адмінбудинку Великобичківської селищної ради (адреса: смт Великий Бичків, вул. Грушевського, 108, 2 поверх, зал засідань).
Не залишайтеся осторонь важливих рішень для майбутнього нашої громади! Приходьте, долучайтеся до обговорення. Разом ми створюємо майбутнє!
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Чин похорону померлого воїна Петра Поповича.
23/07/2024
ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ - що це?
Усі новини