19.02.2024 13:12
Реалізація нового проєкту для молоді в громаді.
![65d3382e55c2d__424663086_698971429089529_3652552226415952347_n.jpg 65d3382e55c2d__424663086_698971429089529_3652552226415952347_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/193444/65d3382e55c2d__424663086_698971429089529_3652552226415952347_n.jpg)
Великобичківська громада стала однією із громад-учасниць проєкту «ІМПУЛЬС», який спрямований на посилення молодіжної політики. Участь у проєкті дозволить громаді отримати ресурси на впровадження змін, а також менторську підтримку в роботі з молодіжними ініціативами. Ще один напрям проєкту - навчання молодіжних працівників, які зможуть працювати надалі з молоддю в громаді.
16 лютого у Великобичківській селищній раді зустрілися представники селищної ради, молодіжної ради, працівники освіти та культури разом з представницею партнерської організації у нашій громаді ГО "Мегасоціум" Оленою Біланіною. Пані Олена ознайомила присутніх з проєктом, який буде втілюватися в життя протягом декількох етапів. Серед них інформаційні візити, дослідження потреб молоді, підвищення кваліфікації молодіжних працівників, робота з менторами та участь у навчальних заходах.
Проєкт «ІМПУЛЬС» реалізується громадською організацією «Асоціація молодіжних працівників України» в рамках Ініціативи «Молодіжний працівник», і став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».
![424617817_698971455756193_1188257746977924322_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/193445/424617817_698971455756193_1188257746977924322_n.jpg)
![424638476_698971402422865_4266906880837885422_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/193446/424638476_698971402422865_4266906880837885422_n.jpg)
![424661476_698971605756178_8072243569488359568_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/193447/424661476_698971605756178_8072243569488359568_n.jpg)
![424667405_698971432422862_1513983406223912413_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/193448/424667405_698971432422862_1513983406223912413_n.jpg)
![424873740_698971439089528_3851227977718006502_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/193449/424873740_698971439089528_3851227977718006502_n.jpg)
![424897244_698971392422866_128005663724059844_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/193450/424897244_698971392422866_128005663724059844_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Чин похорону померлого воїна Петра Поповича.
23/07/2024
ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ - що це?
Усі новини