21.02.2024 13:52
З Міжнародним днем рідної мови.
![65d8870cb1c3b__photo_2024-02-21_09-23-30.jpg 65d8870cb1c3b__photo_2024-02-21_09-23-30.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/195986/65d8870cb1c3b__photo_2024-02-21_09-23-30.jpg)
Сьогодні ми вшановуємо наше спільне надбання - мову, яка об'єднує нас у єдину сім'ю. Мову, як важливого носія цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління.
Нехай для всіх нас рідна мова залишається не лише засобом спілкування, а й потужним інструментом розвитку. Нехай серце кожного з нас буде наповнене гордістю за нашу країну, а душа – любов'ю до рідної мови. Бажаємо, щоб кожне слово, вимовлене рідною мовою, було джерелом натхнення.
Мова – це наша гордість!
З Днем рідної мови!🇺🇦💙💛
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Чин похорону померлого воїна Петра Поповича.
23/07/2024
ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ - що це?
Усі новини