04.03.2024 09:33
Зустріч представників ОМС Великобичківської ТГ та Рава – Руської ТГ.
![65e6cadf668a2__IMG_3278-2.jpg 65e6cadf668a2__IMG_3278-2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/199668/65e6cadf668a2__IMG_3278-2.jpg)
У Великобичківській громаді відбулася перша зустріч представників ОМС Великобичківської ТГ (Закарпатська область) та Рава – Руської ТГ (Львівська область) з метою обміну кращими практиками з розвитку громад та налагодження міжмуніципального співробітництва.
Під час зустрічі були висвітлені ключові аспекти співпраці між громадами. Представники обговорили концепції та підготовку до співробітництва, обмінялися цінним досвідом у реалізації успішних проєктів у своїх громадах. Також акцентували увагу на позитивних практиках у різних сферах діяльності.
Учасники зустрічі запланували створити алгоритм дій та реалізацію спільних ініціатив, які сприятимуть подальшому розвитку обох територій.
Цей захід став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього проєкту/заходу/публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США».
![IMG_3270.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/199669/IMG_3270.jpg)
![IMG_3273-2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/199670/IMG_3273-2.jpg)
![IMG_3274.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/199671/IMG_3274.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Чин похорону померлого воїна Петра Поповича.
23/07/2024
ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ - що це?
Усі новини