17.03.2024 18:38
З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
![65f71cc0b3185__1200x700---180-(6).jpg 65f71cc0b3185__1200x700---180-(6).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/203759/65f71cc0b3185__1200x700---180-(6).jpg)
Щороку у третю неділю березня українці відзначають професійне свято працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Від нелегкої праці представників цієї галузі залежить комфорт всіх мешканців. Завдяки їх старанням вулиці та громадські місця мають доглянутий вигляд. Саме на їх плечах лежить величезна відповідальність - чистота та благоустрій нашої громади!
З нагоди цього свята щиро бажаємо нашим працівникам з КП "Великобичківське ВЖКП" та КП "Кобилецько-Полянське ВЖКП" міцного здоров'я, невичерпної енергії, тепла та затишку у родинному колі, подальших успіхів у професійній сфері, а також миру та Перемоги! Нехай ваша праця завжди буде високо оцінена, а ви самі відчуватимете велику підтримку та вдячність від користувачів!
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Чин похорону померлого воїна Петра Поповича.
23/07/2024
ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ - що це?
Усі новини