11.05.2024 10:16
Вшанували матерів захисників до свята Дня матері! 🇺🇦💛💙
![6643104d66c13__441155967_746494357670569_3089219305056890778_n.jpg 6643104d66c13__441155967_746494357670569_3089219305056890778_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/236806/6643104d66c13__441155967_746494357670569_3089219305056890778_n.jpg)
За ініціативи голови Великобичківської громади Олега Бурси, напередодні свята Дня матері, працівники Великобичківської селищної ради та старости, разом відвідали матерів загиблих Героїв, щоб віддати їм шану.
Матері, які виховали справжніх Героїв - своїх синів, заслуговують на величезну подяку. Адже саме їх діти віддали найдорожче - власне життя за свободу нашої країни. Цей подвиг ми будемо пам'ятати завжди.
Низький уклін Вам, дорогі матері! Міцного здоров’я, благополуччя та швидкої Перемоги.
![424596879_746494407670564_6634602343027709216_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/236807/424596879_746494407670564_6634602343027709216_n.jpg)
![438170097_746494564337215_3027619534699543897_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/236808/438170097_746494564337215_3027619534699543897_n.jpg)
![441151482_746494497670555_3614499756792272687_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/236809/441151482_746494497670555_3614499756792272687_n.jpg)
![441155967_746494357670569_3089219305056890778_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/236810/441155967_746494357670569_3089219305056890778_n.jpg)
![441159170_746494537670551_771941004344887019_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/236811/441159170_746494537670551_771941004344887019_n.jpg)
![441904895_746494247670580_7791203393425167361_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/236812/441904895_746494247670580_7791203393425167361_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Чин похорону померлого воїна Петра Поповича.
23/07/2024
ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ - що це?
Усі новини