14.02.2022 09:02
Голова Великобичківської ТГ Олег Бурса та ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівскій підписали договір про співпрацю.
![620a02868ae43__фото-договор-2.jpg 620a02868ae43__фото-договор-2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/35698/620a02868ae43__фото-договор-2.jpg)
10 лютого 2022 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) відбулась діалог-зустріч "Співпраця влади, науки та місцевого самоврядування".
В укладеному договорі зазначається що, університет готовий надавати громаді послуги з підвищення кваліфікації керівників, а студенти університету, в свою чергу, покращать свої практичні навички в громаді. Таке об’єднання зусиль, допоможе поліпшити теоретичну й практичну підготовку фахівців, яких випускає університет, і підніме на якісно новий рівень соціально-економічний і культурний розвиток громади.
У процесі співпраці Великобичківська громада та університет прагнутимуть будувати свої взаємовідносини на підставі рівності, чесного партнерства та захисту інтересів один одного.
Сподіваємось, що ці угоди стануть початком плідної співпраці задля досягнення спільного результату.
![620a002a4923f.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/35699/620a002a4923f.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Чин похорону померлого воїна Петра Поповича.
23/07/2024
ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ - що це?
Усі новини