18.02.2022 09:11
Великобичківська селищна рада взяла участь в мітингу з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33 річнею виведення військ з Афганістану.
![620f46f11753a__photo_2022-02-18_09-09-31.jpg 620f46f11753a__photo_2022-02-18_09-09-31.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/36653/620f46f11753a__photo_2022-02-18_09-09-31.jpg)
Мітинг-реквієм відбувся в м.Рахів, біля пам'ятника воїнам-афганцям.
На заході вшанування памяті також були присутні керівництво Рахівської міської та районної ради, Богданська сільська рада, члени районної організації ветеранів Афганців, воїни які пройшли Афганську війну, громадськість.
Всі керівники району, міста та нашої громади поклали квіти до пам'ятника воїнам-афганцям.
Присутніми ушановано громадян, які приймали участь у військових конфліктах на території Афганістану, хвилиною мовчання.
"Бої закінчились, а історія - вічна. Афганська війна в пам'яті людства ще буде жити довго. Афганських подій ніколи і нікому не викреслити з календаря. І скільки б ми не повертались до тих подій, встановлюючи нові і нові факти, змінюючи цифри, істина залишається одна - незмінно житиме пам'ять про Афганістан" - відзначила ведуча.
Завершився урочистий захід панахидою за полеглими.
![620f46e800c2a.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/36654/620f46e800c2a.jpg)
![620f46e800da5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/36655/620f46e800da5.jpg)
![620f46e849520.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/36656/620f46e849520.jpg)
![620f46e84b551.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/36657/620f46e84b551.jpg)
![620f46e8bad2a.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/36658/620f46e8bad2a.jpg)
![620f46e8be7e0.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/36659/620f46e8be7e0.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Чин похорону померлого воїна Петра Поповича.
23/07/2024
ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ - що це?
Усі новини