18.02.2022 16:47
Школи та садочки відновлюють роботу з 21 лютого
![620fb1cd70ba4__відновлення-роботи-навчальних-закладів.jpg 620fb1cd70ba4__відновлення-роботи-навчальних-закладів.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/36948/620fb1cd70ba4__відновлення-роботи-навчальних-закладів.jpg)
Заклади загальної середньої освіти та заклади дошкільної освіти Великобичківської ТГ відновлюють роботу, і будуть працювати в звичайному режимі з 21 лютого 2022 року.
Відповідне рішення, сьогодні, прийняла комісія з питань ТЕБ та НС Великобичківської селищної ради, у зв'язку зі зменшенням кількості випадків інфікування на гостру респіраторну хворобу COVID-19 у нашій територіальній громаді.
Нагадуємо, що на території Закарпатської області діє "червоний" рівень епідемічної небезпеки. Тому просимо всіх керівників забезпечити дотримання карантинних обмежень під час роботи
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Чин похорону померлого воїна Петра Поповича.
23/07/2024
ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ - що це?
Усі новини