05.09.2025 09:37
Відійшов у вічність Володимир Васильович Піпаш

З глибоким сумом повідомляємо, що відійшов у вічність Володимир Васильович Піпаш – знаний історик, публіцист, громадсько-політичний та культурний діяч Закарпаття. Його ім’я тісно пов’язане з розвитком українського національного руху на Рахівщині та в краї загалом.
Володимир Васильович був кандидатом історичних наук, автором численних наукових та публіцистичних праць, у яких відстоював правду української історії, зберігав пам’ять про минуле та формував національну свідомість сучасників. Він активно працював у просвітницькій сфері, багато років очолював Закарпатську «Просвіту» ім. Т. Шевченка, а також був керівником обласної організації Народного Руху України.
Його діяльність вирізнялася відданістю українській ідеї, чесністю та безкомпромісністю. Як депутат обласної ради V скликання і працівник управління внутрішньої політики ОДА, він завжди відстоював інтереси громади, підтримував українську мову, культуру й духовність.
Володимир Піпаш залишив помітний слід у серцях земляків як людина високих моральних принципів, патріот, наставник та справжній інтелігент, який своїм прикладом надихав інших.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Нехай Господь дарує йому Царство Небесне, а світла пам'ять про нього завжди буде жити серед нас. 🕯
🙏 Похорон відбудеться сьогодні, 05 вересня 2025 р., у селі Луг о 14:00.
Поділитись
Дізнайтеся також
07/09/2025
7 вересня - День воєнної розвідки України!
06/09/2025
З Днем адміністаротара ЦНАП!
Усі новини