Великобичківська територіальна громада

Закарпатська область, Рахівський район

24.06.2022 13:42

Пропонуємо всім мешканцям Великобичківської громади долучитись до перейменування вулиць. Вулиця Дружби Народів в с. Верхнє Водяне, а також вулиця Пушкіна та 8-го Березня в смт. Великий Бичків залишились без нових назв.

62bc48dd7d72e__photo_2022-06-24_13-01-17.jpg

Комісія депутатів Великобичківської селищної ради пропонує наступні назви для перейменування вулиць:

вул. Пушкіна в смт. Великий Бичків на вул. Йосипа Волощука (відомий, хореограф, танцюрист Рахівщини. Учасник, а згодом і керівник танцювального ансамблю «Лісоруб». За багаторічну працю та розвиток хореографічного мистецтва Йосип Волощук одержав чимало нагород: орден «Знак Пошани», ювілейну медаль та безліч дипломів і грамот. У 1980 році йому присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України» У Великому Бичкові, на батьківщині митця, 22 жовтня 2000 року був проведений Перший обласний фестиваль імені Йосипа Волощука як згадка про світлу пам'ять корифея народного танцю);

вул. 8-го Березня в смт. Великий Бичків на вул. Героїв УПА (на честь всіх героїв військово-політичного формування  Української повстанської армії, що діяло в Україні протягом 1942—1960 років головним завдання якого було створення самостійної єдиної української держави, що мала включати в себе всі етнічні українські землі);

вул. Дружби Народів в с. Верхнє Водяне на вул. Захисників України (на честь всіх мужніх захисників України).

Кожний мешканець громади може надати свої пропозиції (зауваження) щодо перейменування вулиць Пушкіна, 8-го Березня в смт. Великий Бичків та вулиці Дружби Народів в с. Верхнє Водяне із зазначенням прізвища, імені по батькові та адреси особи яка їх подає за електронною адресою: vel-bychkiv.arch@ukr.net, або у письмовій формі за адресою: смт. Великий Бичків вул. Шевченка, 10 (приміщення ЦНАПу), відділ архітектури містобудування та комунального майна (начальник відділу, голова  робочої комісії з вивчення питання перейменування та найменування вулиць, площ, провулків, інших об’єктів у Великобичківській територіальній громаді – Клементєв Я.В.) до 23.07.2022р. включно.

Для висловлювання своїх позицій та обговорення щодо питання перейменування вищевказаних вулиць просимо залишати коментарі за ПОСИЛАННЯМ.