Великобичківська територіальна громада

Закарпатська область, Рахівський район

31.08.2022 17:16

Запрошення на презентацію інвестиційних проєктів.

630f6db9c0d84__photo_2022-08-31_16-42-23.jpg

Керівникі підприємств, установ, та зацікавлені представники бізнесу запрошуються на презентацію інвестиційних проєктів для української та іноземної бізнес-спільноти, яка відбудеться 29 вересня 2022 року.

Презентація відбудеться у рамках проведення онлайн-заходу “Rebuilding Ukraine with the Private Sector: International Investment Fair”.

Вказана платформа створена для налагодження ефективної взаємодії урядових організацій, власників інвестиційних проєктів та міжнародної бізнес-спільноти з метою залучення інвестицій та відбудови України.

Для участі у відборі інвестиційних проєктів, які будуть представлені під час проведенняданого онлайн-заходу керівники підприємств мають до 10 вересня заповнити анкету-заявку за посиланням: https://forms.gle/ByzggiwGVZShpqcr9.

Деталі проведення зазначеного заходу та реєстраційна форма для участі або представлення інвестиційного проєкту на платформі Rebuilding Ukraine with the Private Sector: International Investment Fair доступні на веб-сайті держаної установи «ЮКРЕЙНІНВЕСТ» за посиланням: https://bit.ly/3QgpuqK .