Великобичківська територіальна громада

Закарпатська область, Рахівський район

01.09.2022 13:05

Серпнева конференція освітян.

6311b04e5a9b9__imgonline-com-ua-Retouch-dWxiwdntil4A-(1).jpg

30 серпня у Великобичківському Будинку культури відбулась серпнева конференція працівників закладів освіти, культури, молоді та спорту Великобичківської селищної ради.

Захід відбувся за участю голови Великобичківської громади Олега Бурси, начальниці відділу освіти, культури, молоді та спорту Лілії Ільчук, головного спеціаліста відділу освіти Ольги Горощак, голови районної організації профспілок педагогічних працівників Рахівщини Тетяни Студеняк. 
 
В рамках заходу відбулось вшанування загиблих героїв України хвилиною мовчання. Особливу шану віддали загиблому земляку Василю Опришу, який боровся за незалежність нашої Держави. Учням Лужанського ЗЗСО надали право покласти кошик з квітами на могилу воїна. 
 
"2021 - 2022 рік навчання закінчився, але попереду нас чекають великі випробування. Це - здоров'я, безпека і освіта наших дітей. Ми несемо велику відповідальність за дітей, які вчаться в школі", - зазначив голова громади Олег Бурса у своєму виступі. 
 
З промовою також виступила начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Лілія Ільчук. Вона ознайомила присутніх з планами розвитку освіти в громаді, які були заплановані до початку повномасштабної війни. Розповіла з якими особливостями освітнього процесу довелось зіштовхнутися всім закладам освіти після 24 лютого, а також ознайомила з пріоритетними завданнями на новий навчальний рік.  
 
Голова районної організації профспілок педагогічних працівників Рахівщини Тетяна Студеняк розповіла про головне завдання Профспілки у період воєнного стану, а саме: сприяти обороноздатності країни та зберігати освітній потенціал. Також вона наголосила: "Фінансування освіти - це інвестиції держави у майбутнє. Потрібно зберігати робочі місця, щоб вчителя не звільнялись. Нам потрібно відбудовувати нашу державу, після швидкої перемоги". 
 
Рахівською районною організацією Профспілки було нагороджено грамотами голів та виконуючих обов'язків голів первинної профспілкової організації ЗЗСО та ЗДО Великобичківської громади.  
 
Далі голова громади Олег Бурса разом з начальницею відділу освіти, молоді та спорту Лілією Ільчук нагородили почесними грамотами, подяками та сертифікатами керівників закладів освіти, заступників директорів з господарської частини, технічних працівників, переможців олімпіад і змагань. 
 
Дякуємо Альоні Томащук та Анні Гаджі, які виконали пісні під час заходу. Особлива подяка всім освітянам за відданість професії, віру в майбутнє і бажання працювати.

6311b0c384904.jpg 6311b0c8aecb9.jpg 6311b0cd60bd7.jpg 6311b0d75cbee.jpg 6311b0dc18e1d.jpg 6311b0e06122b.jpg 6311b0e44bc6e.jpg