02.09.2022 10:32
День жалоби за бійцями.
![6311b282be00b__photo_2022-09-02_09-40-57.jpg 6311b282be00b__photo_2022-09-02_09-40-57.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/52441/6311b282be00b__photo_2022-09-02_09-40-57.jpg)
Сьогодні, 2 вересня, на Закарпатті оголошено Днем жалоби за бійцями 128-ї Закарпатської окремої гірсько-штурмової бригади, які загинули під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.
Апаратом Великобичківської селищної ради було вшановано пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. На адміністративному будинку селищної ради приспустили Державний Прапор України.
Одночасно сьогодні на всій території Великобичківської громади у храмах служать молебні за полеглими захисниками.
Герої не вмирають - вони вічно живуть у наших серцях!
Слава і вічна пам'ять Героям, які загинули за Україну!
![6311b2784ac70.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/54286/6311b2784ac70.jpg)
![6311b27b27781.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/54287/6311b27b27781.jpg)
![6311b280c692e.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/54288/6311b280c692e.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Чин похорону померлого воїна Петра Поповича.
23/07/2024
ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ - що це?
Усі новини