23.10.2022 09:28
Великобичківська громада знову в жалобі.....
![635b771185fa9__photo_2022-10-23_14-49-57.jpg 635b771185fa9__photo_2022-10-23_14-49-57.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/58385/635b771185fa9__photo_2022-10-23_14-49-57.jpg)
З глибоким сумом повідомляємо, що на фронті героїчно загинув наш земляк Андрій Мерендюк, 1999 року народження, уродженець Великого Бичкова. Життя молодого Героя обірвалося 22 жовтня під час виконання бойового завдання на Херсонщині.
Висловлюємо глибокі співчуття батькам, рідним і друзям військовослужбовця. В цю гірку мить щиро поділяємо горе сім’ї та схиляємо низько голови перед мужністю та відвагою, силою та патріотизмом полеглого воїна. Разом тужимо в глибокій скорботі.
Вічна пам’ять Герою! Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Чин похорону померлого воїна Петра Поповича.
23/07/2024
ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ - що це?
Усі новини