Великобичківська територіальна громада

Закарпатська область, Рахівський район

02.11.2022 13:38

Оголошення

арх.jpg

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, детальний план території, за адресою: с. Вел.Бичків, ур. Ілино, Рахівського району Закарпатської області. 

Детальний план території розроблено згідно із рішенням Великобичківської селищної ради від 23.12.2021р. №570 з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, параметрів забудови і ландшафтної організації ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у землі  для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

Територія розроблення детального плану – 0,08 га.

Ознайомитись з Детальним планом можливо безпосередньо в приміщенні Центру надання адміністративних послуг (смт. Великий Бичків, вул. Шевченка, 10.

Пропозиції приймаються з «02» листопада  по «02» грудня 2022р. у Великобичківській селищній раді або за ел. адресою: vel-bychkiv.arch@ukr.net.   

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу архітекутри, містобудування та комунального майна – Клементєв Я.В.

 

63625717be5e1.png