02.11.2022 16:30
У Великобичківській громаді розпочато громадське обговорення щодо перейменування вулиць та провулків.
![637374f94d172__63627f2fe7313.jpg 637374f94d172__63627f2fe7313.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/60778/637374f94d172__63627f2fe7313.jpg)
У зв’язку з неодноразовими зверненнями мешканців смт. Кобилецька Поляна та мешканців с. Верхнє Водяне 02.11.2022р. робочою комісією з вивчення питання перейменування та найменування вулиць, площ, провулків, інших об’єктів у Великобичківській територіальній громаді було прийнято рішення про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць.
Долучитись до обговорення можуть всі бажаючі.
Пропонується змінити назву (перейменувати) таким об'єктам права власності:
смт. Кобилецька Поляна вулиця Степана Бандери перейменувати на вулицю Захисників України.
с. Верхнє Водяне вулицю Героїв Небесної Сотні на вулицю Молодіжна.
Пропозиції (зауваження) учасників приймаються із зазначенням прізвища, імені по батькові та адреси особи яка їх подає за електронною адресою vel-bychkiv.arch@ukr.net, або у письмовій формі за адресою: смт. Великий Бичків вул. Шевченка, 10 (приміщення ЦНАПу), відділ архітектури містобудування та комунального майна до 03.12.2022р.
Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Великобичківської селищної ради в строк до 03 січня 2023 року.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Чин похорону померлого воїна Петра Поповича.
23/07/2024
ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ - що це?
Усі новини