Великобичківська територіальна громада

Закарпатська область, Рахівський район

08.11.2022 13:35

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

арх.jpg

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, детальний план території, за адресою: с.Верхнє Водяне, вул. Т.Масарика, Рахівського району Закарпатської області. 

Детальний план території розроблено згідно із рішенням Великобичківської селищної ради від 17.02.2022р. №663 з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, параметрів забудови і ландшафтної організації ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства у землі  для обслуговування інших будівель громадської забудови.

Територія розроблення детального плану – 0,0625 га.

Ознайомитись з Детальним планом можливо безпосередньо в приміщенні Центру надання адміністративних послуг (смт. Великий Бичків, вул. Шевченка, 10.

Пропозиції приймаються з «08» листопада  по «08» грудня 2022р. у Великобичківській селищній раді або за ел. адресою: vel-bychkiv.arch@ukr.net.   

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу архітекутри, містобудування та комунального майна – Клементєв Я.В.

636a3fcc99a5a.png