Великобичківська громада

Закарпатська область, Рахівський район

22.11.2022 09:21

Фінальний етап облаштування ботанічної пам'ятки природи місцевого значення "Секвоя".

Днями завершився фінальний етап облаштування ботанічної пам'ятки природи місцевого значення "Секвоя".

Вказівники, таблички про заборону смітити в лісі, постер для сітілайта та інформаційні стенди, які містять карту з місцем розташування та інформацію про об'єкт - вже встановлені. Інформація на них подана двома мовами : українською та англійською. Також стенди та сітілайт містять QR — код, за яким можна переглянути відео про рідкісні дерева та дізнатись про них додаткову інформацію.

Отже, кожен турист, відвідувач або місцевий мешканець без труднощів зможе знайти найвищі дерева світу Секвої. Починається маршрут від урочища Малий Банський, біля садиби "Рай у Фірцака". Там можна ознайомитись з першим інформаційним стендом, а далі за вказівниками можна дістатись місця призначення.

Дякуємо членам Молодіжної ради при Великобичківській селищній раді, які встановили інформаційні стенди та вказівники. Окрема подяка Василю Гутиряку засновнику фундації "Карпатські стежки" видавцю та автору карт проєкту "Стежки та мапи" https://www.facebook.com/profile.php?id=100030956426579 за розробку та дизайн вказівників.

Нагадуємо, що проєкт з облаштування ботанічної пам'ятки природи місцевого значення "Секвоя" реалізований організацією "Človek v ohrození" в партнерстві з "Sign of Hope" та від імені Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.