Великобичківська територіальна громада

Закарпатська область, Рахівський район

29.11.2022 15:32

Початок процедури розгляду пропозицій громадськості

638610c1de557__ГРОМАДСЬКІ-СЛУХАННЯ.jpeg

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, детальний план території, за адресою: с. Верхнє Водяне, вул. Коцюбинського, ур. Цілина, Рахівського району Закарпатської області. 

Детальний план території розроблено згідно із рішенням Великобичківської селищної ради від 17.10.2022р. №802 з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, параметрів забудови і ландшафтної організації ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для ведення ведення особистого мелянського тгосподарства у землі  для будівництва та обслуговування житлових будівель та споруд.

Територія розроблення детального плану – 0,1456 га.

Ознайомитись з Детальним планом можливо безпосередньо в приміщенні Центру надання адміністративних послуг (смт. Великий Бичків, вул. Шевченка, 10.

Пропозиції приймаються з «29» листопада  по «29» грудня 2022р. у Великобичківській селищній раді або за ел. адресою: vel-bychkiv.arch@ukr.net.   

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу архітекутри, містобудування та комунального майна – Клементєв Я.В.