05.12.2022 19:16
Заборона зовнішнього освітлення!
![638e27ec114e7__1200x1200---31.jpg 638e27ec114e7__1200x1200---31.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/63997/638e27ec114e7__1200x1200---31.jpg)
Згідно розпорядження голови Великобичківської територіальної громади № 201/02-03 від 05.12.2022 року, всім суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Великобичківської територіальної громади ЗАБОРОНЕНО використання всіх видів зовнішнього освітлення, зокрема зовнішню рекламу, рекламні вивіски, гірлянди, підсвітки або інші світлові об’єкти та прилади тощо.
Заборона введена з метою сприяння заходам стосовно економного використання електроенергії населенням, підприємствами, установами та організаціями в період воєнного стану.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Чин похорону померлого воїна Петра Поповича.
23/07/2024
ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ - що це?
Усі новини