06.12.2022 10:50
6 грудня - День Збройних Сил України!
![6399d14028ec0__d05c66fdc736cc2a8e8db0ccb5dfd465.jpg 6399d14028ec0__d05c66fdc736cc2a8e8db0ccb5dfd465.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/65624/6399d14028ec0__d05c66fdc736cc2a8e8db0ccb5dfd465.jpg)
Свято кожного, хто виборює на передовій незалежність і свободу нашої Держави, оберігає спокій та її кордони. ЗСУ - це наша сила та гордість! Вас бояться російські окупанти, але пишається мужністю та героїзмом цілий світ.
Дякуємо, що захищаєте наш спокій, наші сім'ї та країну. Ви приклад незламності духу та віри в мирне майбутнє! Нехай впевненість у своїх силах та нескінченна енергія ніколи вас не залишають.
Схиляємо низько голови в глибокій скорботі перед воїнами, які віддали життя, виконуючи службові обов'язки.
Віримо в ЗСУ! Разом переможемо!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Чин похорону померлого воїна Петра Поповича.
23/07/2024
ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ - що це?
Усі новини