Великобичківська територіальна громада

Закарпатська область, Рахівський район

27.03.2023 11:24

Анонс. Інтеграційний захід.

29 березня відбудеться інтеграційний захід для працівників сфери освіти та культури Великобичківської громади на тему: «Нові підходи в організації роботи з молоддю – інвестиція в майбутній розвиток громади».

Даний захід буде проведений в рамках Проєкту «Розвиток малих громад Закарпаття через підтримку та розвиток молоді», що реалізується БФ «Центр громадських ініціатив», та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Захід спрямовано на покращення якості надання освітніх та культурних послуг для молоді та підготовки відповідної Програми сприяння розвитку молоді Великобичківської громади.

Семінар-тренінг відбудеться у актовій залі Великобичківського ЗЗСО №1 29 березня 2023 року, реєстрація учасників з 09:30, початок з 10:00 (смт Великий Бичків, вул. вул.Крушник 5.).

Зареєструватися для участі у заході можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1HWKq2s6g6WvBW-JqOUfggXi51479jsJbDSq-gEpo3Cw/edit