20.11.2023 17:22
Патріотичний захід у Великобичківському ЗЗСО І-ІІІ ст.№1
![655b79edc7cca__402641001_647303684256304_2185472235673288514_n.jpg 655b79edc7cca__402641001_647303684256304_2185472235673288514_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/145289/655b79edc7cca__402641001_647303684256304_2185472235673288514_n.jpg)
Сьогодні, 20 листопада, напередодні Дня Гідності та Свободи відбувся патріотичний захід у Великобичківському ЗЗСО І-ІІІ ст.№1.
До заходу долучилися працівники Великобичківської селищної ради, Молодіжна рада, священнослужитель отець Микола Греко-католицького храму Успіння Пресвятої Богородиці, волонтерка та громадська діячка Надія Полянчук.
Захід відбувся за участю учнів школи та їх педагогів. Школярі зустрілися, щоб гідно вшанувати пам'ять учасників революції Гідності та захисників України, які захищали та продовжують захищати незалежність України.
Учасники вшанували померлих захисників хвилиною мовчання, подивилися відеоролики про історічні події революції та разом заспівали патріотичні пісні.
Революція Гідності стала не просто переломним історичним моментом для України, вона стала подією, яка змінила світ. Тому дуже важливо, щоб молоде покоління розуміло глибину та значущість цих подій.
Всі присутні залишилися з враженням, що їхня гідність і свобода є найважливішими цінностями, які потрібно берегти та розвивати у сучасному суспільстві.
![402405024_647303280923011_790448798840974980_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/145290/402405024_647303280923011_790448798840974980_n.jpg)
![402433111_647303560922983_2200630227800719238_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/145291/402433111_647303560922983_2200630227800719238_n.jpg)
![402433150_647303534256319_8837269016149984108_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/145292/402433150_647303534256319_8837269016149984108_n.jpg)
![402473382_647303574256315_701933105130107481_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/145293/402473382_647303574256315_701933105130107481_n.jpg)
![402572005_647303674256305_9022113097874056375_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/145294/402572005_647303674256305_9022113097874056375_n.jpg)
![402581926_647303227589683_7344071724455058375_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/145295/402581926_647303227589683_7344071724455058375_n.jpg)
![402634929_647303300923009_2800832808577652264_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/145296/402634929_647303300923009_2800832808577652264_n.jpg)
![402653407_647303314256341_3293665740867445077_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/145297/402653407_647303314256341_3293665740867445077_n.jpg)
![402659287_647303237589682_5202906010548171738_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/42/145298/402659287_647303237589682_5202906010548171738_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Чин похорону померлого воїна Петра Поповича.
23/07/2024
ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ - що це?
Усі новини