Великобичківська територіальна громада

Закарпатська область, Рахівський район

22.12.2023 15:40

ЗАБОРОНА ВИКОРИСТАННЯ ГУЧНОЇ МУЗИКИ ТА ПІРОТЕХНІКИ!

658591e8650f0__1200x700---178-(19).jpg

Нагадуємо, що на території ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ діє ЗАБОРОНА ВИКОРИСТАННЯ ГУЧНОЇ МУЗИКИ ТА ПІРОТЕХНІКИ на період дії введення воєнного стану в Україні та Різдвяно-Новорічних свят.

Заборона стосується використання всіх видів феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки зі світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв, гучний спів, трансляції розважальної музики з використанням звуковідтворювальної апаратури, користування іншими гучномовними установками та дотримання тиші в громадських місцях.

Разом з тим, суб’єктам підприємницької діяльності усіх форм власності, які здійснюють свою діяльність у межах Великобичківської територіальної громади ЗАБОРОНЕНО реалізацію феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки зі світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв.

Також, керівники закладів ресторанного господарства, повинні НЕ ДОПУСКАТИ під час проведення заходів на території підпорядкованих об’єктів проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних виробів.