Великобичківська селищна рада
Рахівський район, Закарпатська область

Оголошення

Сторінка на стадії наповнення.

Мешканці громади зможуть безкоштовно перевірити зір

Дата створення: 14:37 06.05.2019

У четвер, 9 травня, з 10.00 до 16.30 к.ч. у приміщенні Великобичківської селищної ради  (другий поверх) здійснюватимуть прийом лікарі-офтальмологи Мукачівського офтальмологічного центру. Мешканці громади зможуть пройти безкоштовне обстеження зору.

До відома мешканців селища!

Дата створення: 11:08 21.03.2019

Що таке «Пакунок малюка»?

Дата створення: 13:10 13.03.2019

Спортивне життя селища

Дата створення: 12:41 11.03.2019

До відома мешканців селища!

Дата створення: 15:42 08.03.2019

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на лініях електропередач (високовольтних лініях) нашого селища, за повідомленням Рахівського РЕМ, на вулицях:

 ДОРОГІ   ЖІНКИ !

Дата створення: 11:23 08.03.2019

8- Березня- свято, яке розпочинає весну, а разом з нею приходить на нашу планету- Жіночий день. Свято найгарнішої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Все найсвітліше, що є у нашому житті- щастя, радість, діти, пов’язане з жінкою- берегинею роду людського.   В нелегкий сьогоднішній час це свято має для нас велике значення, бо особливо цінними є кожна усмішка, кожен добрий і теплий погляд, кожне слово сказане з душею.  Віки і тисячоліття світової історії осяяні Вашою мудрістю, чарівністю та красою. І тільки завдяки Вашій життєвій силі насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі.  Ви завжди різні- мудрі, терплячі і дбайливі мами, дорогі бабусі, дочки, сестри і подруги. Ви ближче всіх приймаєте до серця чужий біль, завжди готові прийти на допомогу, захистити своїх дітей, рідних та весь світ від різних бід та смутку.  Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов.   Тільки представниці прекрасної статті здатні поєднати в собі ніжність і наполегливість, мудрість і вічну молодість. Тільки у жінок достатньо сил, щоб одночасно  робити кар’єру, наповнювати затишком будинок  і оточувати турботою близьких. У цей весняний день, ми висловлюємо Вам слова поваги і вдячності, любові і захоплення.   Вітаючи з прекрасним святом Весни,  Жінки, Надії, Любові і Добра, виконавчий комітет Великобичківської селищної ради щиро бажає всім Вам щасливої жіночої долі, материнської радості, міцного здоров’я, родинного затишку і тепла, злагоди, благополуччя і достатку у Ваших сім’ях.  Бажаємо, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, передчуттям впевненості і душевного спокою. Нехай Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою Ваших дітей, онуків, рідних і близьких. Нехай всі Ваші мрії неодмінно здійсняться, поруч завжди буде міцне чоловіче плече, а Ваші оселі повняться веселим, дитячим сміхом.                        Зі святом  Вас !